PravdaUA


Четвер, 28 Бер 2024, 23.46.07
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Тлумачення Біблії - Форум | Реєстрація | Вхід


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила Вічєу · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Богознавство » Обережно християнство » Тлумачення Біблії (Короткий посібник для "антитлумачення" Біблії - для тих, хто)
Тлумачення Біблії
PravdaUAДата: Понеділок, 13 Лип 2009, 21.56.08 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 18
Репутация: 77
Статус: Offline
Короткий посібник для "антитлумачення" Біблії - для тих, хто хоче перевірити знання християнина.

Толкование БиблииЦе свого роду якийсь компромат, що складається з одних посилань на біблійні перлини з коментарями. Спробуйте почитати по цих посиланнях, і ви наочно зрозумієте, що таке иудофильская пропаганда. Більшість посилань тут ставляться до Нового завіту, і я зараз поясню чому. Християни останнім часом стали розумніти й тепер вони вивели таку теорію про тім що, виявляється, вони теж уважають, що Старий завіт - це "погана іудейська книжонка", але от Новий завіт - це "так, це божественно". Звідси в наявності факт того, що цитати зі Старого завіту на них не діють. Я привів трохи найбільш звірячих цитат з адаптованого Пятикнижия Мойсея, з якими буде цікаво ознайомитися й вам. Приємного ознайомлення вам, християни, і успішної проязыческой діяльності вам, Соратники! (Gylfaginning)

Старий завіт

Факти гомосексуалізму: Буття 19: 1-5 і 19: 7-8

Факти сутенерства: Буття 12: 13-16, 20:2 і 20:12

Як родять без матерів: Буття 19: 30-38

Як Ієгова намагається вбивати людей: Результат, 4: 24-26

Як Ієгова умертвляет: Буття, 38:7

Новий завіт

Як Христос демонстрував свою силу: від Матфея 27: 40-43, 27:46 і 27:50

Гордість для Христа: від Матфея 5:39

Сміх і щастя для Христа: від Луки 6: 21-24

Інтелект для Христа: від Матфея 5:3

Хто був нічим, той стане всім: від Матфея 20:16

Опису лівої сексуальної орієнтації Христа: від Матфея 9: 14-15, від Марка 2: 19-20

Питання про одруження...: від Матфея 19:10

... і звіряча відповідь Христа про скопців: від Матфея 19:12

Як Христос "любить" жінок: від Матфея 5: 28-32

У царство можуть іти тільки зрадники Будинку свого: від Луки 18: 29-30

Канібалізм: від Іоанна 6: 53-54, теж від Марка 14: 22-24

Чудність учнів Христа: від Матфея 26:56

Їхня неохайність: від Марка 7: 1-6

Ідіотизм про матір: від Луки 12:51 і 14:26

Іудеї - "ловці человеков": від Марка 1: 17-18

Негативне відношення до Природи: від Марка 11: 13-14 і 20

Дискримінація душі : від Матфея 16: 24-25, від Іоанна 12:25, від Матфея 19:24

Кому це вигідно?: від Матфея 6:19

Ще два ідіотизми: від Матфея 6: 25-26 і від матфея 8: 21-22

Іудеї - добродії, а неіудеї – пси: Римлянам 3, 1-2

Іудеї - богоизбранный народ: від Матфея 15: 22-28

Знаменитий паразитизм: від Іоанна 4:38

 
PravdaUAДата: Понеділок, 13 Лип 2009, 21.58.14 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 18
Репутация: 77
Статус: Offline
Додаток

ОСНОВНІ ЗАПОВІДІ ІСУСА ХРИСТА

ГОЛОВНА ЗАПОВІДЬ ІСУСА ХРИСТА: «Не протився злому» (від Матфея 5:39).

1. Кого треба любити?

«Ви чули, що сказано: люби ближнього твої й ненавидь ворога твого. А я говорю вам: любите ворогів ваших, благословляйте, що проклинають вас, благотворите, що ненавидять вас, і молитеся за ображаючих вас і тих, що женуть вас,» (від Матфея 5: 43-44).

2. Кого треба ненавидіти?

«...якщо хто приходить до Мене й не зненавидить батька свого й матері, і дружин і дітей, і братів і сестер, а притім і самого життя своєї, той не може бути Моїм учнем» (від Луки 14:26).

3. Мети Христа

«Не думайте, що Я прийшов принести мир на землю; не мир прийшов Я принести, але меч, тому що Я прийшов розділити людини з батьком його, і дочка з матір'ю її, і невістку зі свекрухою її. І вороги людині - домашні його» (від Матфея 10:34).

« чиДумаєте ви, що Я прийшов дати мир землі? Ні, говорю вам, але поділ; тому що відтепер п'ятеро в одному будинку стануть розділятися, троє проти двох, і двоє проти трьох: батько буде проти сина, і син проти батька; мати проти дочки, і дочка проти матері; свекруха проти невістки своєї, і невістка проти свекрухи своєї» (від Луки 12:51).

4. Створення покірних, терплячих, смиренних і безвладних рабів

«Ви чули, що сказано: око за око й зуб за зуб. А я говорю вам: не протився злому. Але хто вдарить тебе в праву щоку твою, зверни до нього й іншу, і хто захоче взяти в тебе сорочку, віддай йому й верхньому одягу» (від Матфея 5: 38-40).

«Усяка влада від бога». «На все воля божа».

Християнських наставників називають пастирями. Пастир - це пастух, що пасе паству. Паства - це череда людиноподібних особин. Сама череда складається з агнців божих. Агнець - це баран.

5. Пропаганда слабоумства, слабовілля, інтелектуальної й духовної деградації. «Блаженні ЗЛИДЕННІ ДУХОМ, тому що їм належить царство небесне» (від Матфея 5:3).

6. Знищення кращих і просування покидьків і покидьків суспільства наверх

«Так будуть останні першими й перші останніми» (від Матфея 20:16). Продовжувачі справи християн - банда комуністів, виразила неї в принципі: «Хто був нічим, той стане всім».

7. Лов і руйнування дурних і довірливих душ.

«Люблячий душу свою погубить її; а що ненавидить душу свою у світі сем збереже неї в життя вічну» (від Іоанна 12:25).

«Тоді Ісус сказав учням Своїм: якщо хто хоче йти за Мною, отвергнись себе, і візьми хрест свій, і випливай за Мною, тому що хто хоче душу свою зберегти, той втратить її, а хто втратить душу свою заради Мене, той знайде її» (від Матфея 16: 24-25).

8. Християнське кровопивство й людожерство (причастя). Христос своїх учнів призивав: «Якщо не будете їсти Плоті Сина Людського й пити Крові Його, те не будете мати в собі життя.» (від Іоанна 6: 53-54, те ж від Марка 14: 22-24).

9. Пропаганда нищелюбия. «Зручніше верблюдові пройти крізь голкові вуха, ніж богатому ввійти в Царство Божие» (від Матфея 19:24).

«Не збирайте собі скарбів на землі» (від Матфея 6:19).

10. Расизм і шовінізм. Відношення Христа до неєвреїв як до тварин.

«І от, жінка Хананеянка, вийшовши з тих місць, кричала йому: помилуй мене, Господи, син Давидов, дочка моя жорстоко біснується. Але він не відповідав їй ні слова. І учні Його, приступившись, просили Його: відпусти її, тому що кричить за нами. Він же сказав у відповідь: Я посланий ТІЛЬКИ до загиблих овець будинку Ізраїлева. А вона, підійшовши, кланялася Йому й говорила: Господи! Допоможи мені. Він же сказав у відповідь: недобре взяти хліб у дітей і кинути ПСАМ» (від Матфея, 15: 22-28).

 
Форум » Богознавство » Обережно християнство » Тлумачення Біблії (Короткий посібник для "антитлумачення" Біблії - для тих, хто)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Об'єднання Рідновірів України

Офіційний сайт Об'єднання Рідновірів України
Copyright MyCorp © 2024