PravdaUA


П`ятниця, 26 Кві 2024, 02.42.24
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід


Меню сайту

Категорії розділу
Обережно християнство [51]
Богознавство [41]
Минувщина [17]
Різне [30]
Політика [17]
Відео [2450]
Глобалізація, сіонізм та жидівство [13]
Важливо [92]
Патріотизм [56]

Наше опитування
Оцените мой сайт
Всего ответов: 283

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2009 » Жовтень » 25 » У царстві Рами будували космічні кораблі й створювали лазерну зброю
У царстві Рами будували космічні кораблі й створювали лазерну зброю
22.11.48

 

Так, "Самарангана Сутрадхаран" являє собою науковий трактат, що розглядає різні аспекти повітряних подорожей на виманах. Він містить 230 глав, що розповідають про їхню конструкцію, зліт, польотах на тисячокілометрові відстані, нормальній і екстреній посадці й навіть про наслідки можливих зіткнень із птахами. В 1875 році в одному із храмів Індії була виявлена "Виманика Шастра", текст IV століття до н.е., автором якого вважають Бхараваджи Мудрого. "Виманика Шастра" розповідала про експлуатацію виманов і містила в собі інформацію про їхнє пілотування, застереження із приводу тривалих польотів, відомості про захист повітряних судів від ураганів і блискавок, а також посібник з перемикання двигуна на сонячну енергію із джерела "вільної енергії" - швидше за все, антигравітації. У трактаті є вісім глав, постачених діаграмами. Вони описують три типи літальних апаратів, включаючи виманы, які не могли зайнятися або розбитися. Цікаво, що Бхараваджи Мудрий у своїй праці посилався на думки не менш чим сімдесятьох авторитетів і десяти експертів в області авіабудування стародавності.

В царстве Рамы строили космические корабли и создавали лазерное оружие



В "Махавире Бхавабхути", джайнском тексті VIII століття, зібраному з більше ранніх добутків і традицій, можна прочитати: "Повітряна колісниця, Пушпака, доставляє багатьох людей у столицю Айодхьи. Небо повно величезних літальних машин, чорних, як ніч, але засіяних вогнями жовтуватого світіння". Веди, древні індуські поеми, що вважаються найдавнішими із всіх індійських текстів, описують виманы різного виду й розмірів: "агнихотравимана" із двома двигунами, " слон-виман" із ще більшою кількістю моторів і інші, названі "зимородок", "ібіс" і по ім'ю інших птахів і тварин. Згідно "Дрона Парве", частини епосу "Махабхарата", а також "Рамаяне", один з виманов описується як, що має вид, сфери й, що несеться з великою швидкістю могутнім вітром, створюваним ртуттю. Про інших виманах трактати говорять, що вони приводилися в рух жовтувато-білою рідиною, а іноді деяким родом ртутної суміші, хоча створюється
 враження, що в авторів не було впевненості в цьому питанні. Швидше за все, пізніші автори були лише переписувачами й користувалися ранніми текстами, тому зрозуміло, що вони були в замішанні щодо принципу їхнього руху. "Жовтувато-біла рідина" підозріло чи нагадує те бензин, чи те гас, і можливо, виманы мали різні джерела руху, включаючи двигуни внутрішнього згоряння, реактивні, а також якісь генератори антигравітації. Тобто в наявності їхня завидна розмаїтість. Одні минулого подібні до сучасних літаків, інші скоріше схожі на дисковидные НЛО.
Древні джерела затверджують навіть, що існували літальні апарати для мандрівок у межах "сурья мандалы" і "накшатра мандалы".
Що це за межі? "Сурья" на санскриті й сучасному гінді значить сонце, "мандала" - сфера, область, "накшатра" - зірка. Схоже, це вказівки на польоти усередині Сонячної системи й на міжзоряні відстані. У даному контексті буде доречно згадати нашедшую відбиття в міфах глибоку переконаність древніх індійців у тім, що існують у безлічі "інший світи й простори", населені зробленими істотами.
Кілька років назад китайці виявили в Лхасе (Тибет) трохи написаних на санскриті документів по древньому повітроплаванню й направили їх для перекладу в університет Чандригарх, в Індію. Результати роботи перекладачів вийшли буквально сенсаційними. Доктор Руф Рейну із цього університету заявила, що документи містять інструкції з будівлі міжзоряних космічних кораблів! Вона сказала, що спосіб пересування цих апаратів був антигравітаційним і базувався на системі, що включає аналогічну використовуваної в "лагхиме" невідому силу "я", що проявляється в психічній будові людини, і відцентрову силу, достатню, щоб перебороти гравітаційне притягання. Відповідно до думки індійських йогів, це та сама "лагхима", що дозволяє людині левитировать. За словами доктора Рейну, на борті цих машин, які в тексті названі "астра", древні індійці могли послати загін людей на будь-яку планету Сонячної системи.
Виманы, як і сучасні літаки, оснащувалися всіляким устаткуванням і приладами. Ціла глава трактату "Виманик Пракаранам" присвячена опису унікального приладу Тухагарбха-Дарш янтра". З його допомогою із що летить вимана можна було визначати місцезнаходження вкритих під землею предметів. Зважаючи на все, мова йде про виявлення підземних командних пунктів, ангарів, шахт балістичних ракет і тому подібних речах. При цьому експерти звертають увагу на те, що "Гухагарбхадарш янтра" - лише один з 32 приладів або інструментів, які, відповідно до описів, могли бути встановлені на літальних апаратах і використані для спостереження за схованими цілями супротивника.
В "Виманик Пракаранам" утримуються описи різних приладів, що виконували, по нинішніх поняттях, функції радара, фотоапарата, прожектора й що використовували, зокрема, енергію Сонця, а також опису різних видів зброї. Говориться в трактаті й про дієту пілотів, їхньому одягу. Відповідно до тексту, літальні апарати створювалися з металів. Згадано три їхній основних види: "сомака", "саундапика", "мауртхвика", а також сплави, здатні витримувати дуже більші температури. Мова потім іде про сім дзеркал і лінзах, які встановлювалися на борті виманов для візуального спостереження. Одне з них, називане "дзеркало Пинджулы", призначалося для захисту очей пілотів від сліпучих "диявольських променів" супротивника.
У повітряних боях виманы могли використовувати "яскраві ракети". Смертоносним "дротиком Индры" оперували за допомогою круглого рефлектора. При включенні він давав промінь світла, що, будучи сфальцьований на будь-якій меті, негайно "пожирав її своєю силою". В "Махабхарате" описаний випадок: коли Кришна переслідував свого ворога, Шалву, у небі, Саубха зробив виман Шалвы невидимим. Не злякавшись, Кришна пустив у хід особлива зброя: "Я швидко вклав стрілу, що вбивала, вишукуючи звук". Досить вірогідно в "Махабхарате" описані й інші види страшної й руйнівної зброї. Найбільш жахливе з них було використано проти вриш. В епосі говориться: "Гуркха, летячи на своєму швидкому й потужному вимане, кинув на три міста вриши й андхаков єдиний снаряд, заряджений всією силою Всесвіту. Розпечена колона диму й вогню, яскрава, як 10 000 сонець, піднялася у всій своїй пишноті. Це була невідома зброя, "залізний удар блискавки", гігантський посланець смерті, що перетворив на попіл всю расу вриши й андхаков".
Англійський дослідник Джон Берроуз у своїй роботі "Виман - древній літальний апарат" пише, що, якщо вірити індійським текстам і окультним джерелам, асвины (атланти) використовували свої літальні апарати - вайликси - у спробі скорити мир. Схожі на виманы, але не ідентичні їм, вайликси були або сигарообразными, або дисковидными й мали здатність маневрувати як в атмосфері, так і в космічному просторі й під водою. На думку Берроуза й Эклапа Куэшане, автора книги "Гранична границя", 10-12 тисяч років тому між атлантами й царством Рами вибухнула війна, що велася із застосуванням зброї руйнування, що пізніше, аж до другої половини XX століття, здавалося людям просто немислимим. "Махабхарата" описує щось дуже схоже на атомну війну. А один з індійських епосів говорить навіть про бій між виманами й вайликси на Місяці...
Протягом останніх 30 років учені, політики, письменники й мислителі неодноразово говорили, що людство підійшло до небезпечної риси. Тим часом до термоядерної, хімічної й бактеріологічної зброї додається зброя на нових фізичних принципах: лазерне, пучкове, психотронное, инфразвуковое, надвисокочастотне. Часом створюється враження, що все це колись уже було в століттях. І того разу людство все-таки перейшло чортові.

Автор: В.Бумагин
 Джерело: "Цікава газета. Неймовірне" №19 2009 р.


Джерело: http://radosvet.net/
Категорія: Різне
Додав: PravdaUA
Переглядів: 1149
Рейтинг: 0.0/0 |

Теги: Махабхарата? відичні зання
Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук

Календар
«  Жовтень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Архів записів

Друзі

Міні-чат
500

Copyright MyCorp © 2024