PravdaUA


Субота, 20 Кві 2024, 12.16.38
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід


Меню сайту

Категорії розділу
Обережно християнство [51]
Богознавство [41]
Минувщина [17]
Різне [30]
Політика [17]
Відео [2450]
Глобалізація, сіонізм та жидівство [13]
Важливо [92]
Патріотизм [56]

Наше опитування
Оцените мой сайт
Всего ответов: 283

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2010 » Березень » 22 » РПЦ включилася в російсько-українські газові переговори
РПЦ включилася в російсько-українські газові переговори
22.34.58
РПЦ включилась в российско-украинские газовые переговоры  Патріарх Кирило більше менеджер і бізнесмен, ніж Первосвятитель найбільшою в світі Православної церкви? Нехай з УПЦ МП назвуть обсяг реальної допомоги українських хіміків Церкви. Немає її цієї допомоги. Укрооллігархі просто пообіцяли грошей за лобіювання їхніх інтересів з газового питання. Але хіба можна було патріарха на це йти?!

Московський патріархат звернувся до «Газпрому» з проханням знизити ціни на газ для українських хіміків, посилаючись на те, що представники української хімічної промисловості надають значну допомогу місцевої Української Православної Церкви. Експерти впевнені, що в «Газпромі» це прохання проігнорують.
Московський патріархат відгукнувся на звернення голови Ради хіміків України Олексія Голубова і попросив «Газпром» прямо продавати газ українським хімічним підприємствам. Відповідний лист голові ради директорів «Газпрому», перший віце-прем'єрові Віктору Зубкову направив голова відділу Московського патріархату із взаємовідносин Церкви та суспільства Всеволод Чаплін.

Документ, який цитує УНІАН, датований 26 лютого. У ньому повідомляється, що Голубов просив Патріарха Московського і всієї Русі Кирила «клопотатися перед урядом Росії про надання можливості ВАТ" Газпром "та іншим компаніям, що займаються видобутком природного газу, безпосередньо співпрацювати з хімічними підприємствами України, використовуючи толінгові схеми або поставляючи газ за цінами, що дозволяє їм випускати конкурентоспроможну продукцію ».

На закінчення представник Патріархату закликає Зубкова звернути увагу на цю пропозицію, «беручи до уваги суттєву допомогу», яку підприємства хімічної промисловості України надають Української православної церкви.

«Ми не займаємося лобізмом»

У Російській православній церкві не бачать нічого дивного в тому, що Московський патріархат відстоює інтереси українських виробників.

«Ми не займаємося лобізмом ... Враховуючи, що дана ініціатива виглядає досить розумною, ми її передали », - пояснив Reuters секретар економічної ради при патріархові Павло Шашкин. «Святіший Патріарх є серйозним духовним лідером, до його думки прислухаються. На адресу Кирила постійно приходять листи з проханнями про сприяння в тих чи інших господарських питаннях. Ми вважаємо своїм обов'язком доводити інформацію до влади », - додав він.

Шашкин також підтвердив, що українські хіміки надають помітну підтримку відноситься до Московського патріархату Української православної церкви, але відмовився розповісти, в чому саме полягає ця допомога. «В абсолютних цифрах я сказати не можу. Я думаю, помітно », - припустив Шашкин.

«Нехай хоч церква послухають»
Лист Віктору Зубкову

Джерело: УНІАН

Українські хіміки вважають, що, оскільки уряд Росії не має наміру переглядати існуючі газові договори, без втручання РПЦ їм не обійтися. «Ситуація зайшла в глухий кут. Фактично змінювати що-небудь і починати прямі постачання газу за нижчими цінами для України ніхто не може з-за позиції російського уряду. Якщо там не хочуть зважати на думку видобувачів газу, може бути, хоч свою церкву послухають », - сказав газеті« Комерсант-Україна »представник компанії ВАТ« Рівнеазот »

У свою чергу, у ВАТ «Дніпроазот» вказують, що з-за високих цін на газ половина потужностей української хімічної промисловості зупинилася. Український Кабмін дозволив хімікам купувати газ безпосередньо у видобувачів в Росії і Середньої Азії, і якщо б прямі поставки дозволила і російської сторони, це призвело б до зниження вартості газу на 15-25%. Це «дозволило б запустити заводи на повну потужність і забезпечити роботою тисячі людей, більшість з яких, до речі, православні християни», заявили в прес-службі підприємства.

Православ'я та вуглеводні

Однак експерти вважають, що послання РПЦ в «Газпромі» просто проігнорують. «Очевидно, в РПЦ просто погано розуміють, наскільки складно реалізувати їх пропозицію», - сказав GZT.RU аналітик ІК "Фінам" Олександр Єрьомін. Крім того, за його словами, рішення про зниження ціни на газ або продажу «блакитного палива» в обхід існуючої схеми приймаються навіть не на рівні керівництва «Газпрому», а особисто російським президентом.

Україна відправляє делегацію до Москви

Київ буде домагатися перегляду ціни на газ, заявив у п'ятницю, 19 березня, прем'єр-міністр України Микола Азаров. «Ми активно, інтенсивно здійснюємо контакти, перш за все з нашими російськими колегами. І наступного тижня наша делегація вирушить до Москви, чекають зустрічі і на вищому рівні, - сказав прем'єр .- Наше завдання - переглянути той для України невигідний контракт, який мав місце »

«Питання визначення справедливої ціни на газ для України дуже болісний. Коли його піднімають, до суто економічних міркувань домішуються гуманітарні. Мовляв, ми братні народи, ми православні, значить повинні підтримувати один одного, - сказав GZT.RU генеральний д
иректор Фонду національної енергетичної безпеки Костянтин Симонов .- Тому з одного боку дивно, що Патріархат написав цей лист в "Газпром", а з іншого боку це цілком закономірно. Але, звичайно, якщо дивитися на цю ситуацію з боку, абстрагувавшись від ідеології, то інакше як маячнею її назвати не можна ».

Аналітик нагадав, що у Москви маса інтересів на Україні, але прив'язувати їх до ціноутворення на вуглеводні дуже складно. Росії хотілося б, щоб російська мова набула статусу другої державної, але прописувати цю умову безпосередньо в контракті було б, щонайменше, дивно.

Сумнівні вигоди

Симонов нагадав, що Росія зараз продає газ Білорусії за зниженими цінами. Але це, за словами експерта, не приносить Москві будь-яких відчутних дивідендів і не додає лояльності Олександру Лукашенко. «Де гарантії того, що, знизивши ціну на газ для України, ми отримаємо натомість різке поліпшення політичних відносин?», - Поставив риторичне питання Симонов.

«Не треба думати, що Янукович - це проросійський президент, якому треба негайно почати надавати всіляку підтримку. За його спиною стоять впливові клани, яким життєво потрібен дешевий газ. Вони просто намагаються розіграти карту слов'янського братства в своїх інтересах. Велика ймовірність, що єдиним наслідком зниження ціни на газ стане збільшення прибутку акціонерів донецьких підприємств », - переконаний Симонов.
Джерело: http://3rm.info/
Категорія: Обережно християнство
Додав: PravdaUA
Переглядів: 1044
Рейтинг: 0.0/0 |

Теги: Ворог
Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук

Календар
«  Березень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Друзі

Міні-чат
500

Copyright MyCorp © 2024