PravdaUA


Субота, 27 Кві 2024, 04.22.24
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід


Меню сайту

Категорії розділу
Обережно християнство [51]
Богознавство [41]
Минувщина [17]
Різне [30]
Політика [17]
Відео [2450]
Глобалізація, сіонізм та жидівство [13]
Важливо [92]
Патріотизм [56]

Наше опитування
Оцените мой сайт
Всего ответов: 283

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2010 » Січень » 15 » Розбещення малолітніх в українських школах за вказівкою міністерства
Розбещення малолітніх в українських школах за вказівкою міністерства
18.28.57

Развращение малолетних в украинских школах по указанию министерства

Школярів навчають статевим перекрученням просто на уроках ...
Теми інтимної близькості трактуються поза контекстом сім'ї, шлюбу, виховується негативне ставлення до материнства, батьківства ...
За такий шкільний «посібник» авторів Т. В. Воронцова, В. З Пономаренко треба притягнути до кримінальної відповідальності.
Колективна рецензія на проект «Школа проти СНІДу», здійснюється за програмою
«Профілактика ВІЛ-інфекції в системі шкільної освіти»
і комплект навчально-методичних матеріалів, розроблених в рамках цього проекту.

Дана програма не відповідає традиціям національної педагогіки і менталітету українського народу. Ця програма багато в чому є запозиченням з аналогічних зарубіжних програм, і суперечить національному досвіду.
 
Совращение малолетних

Подібна концентрація на сексуальному домінанті ніколи не допускалася ні у вітчизняній традиції статевого шкільного виховання, ні в національній педагогіці, ні в загальноприйнятій культурі сімейного виховання. У наявності підміна життєвих цінностей підлітків - традиційні моральні цінності замінені західними стереотипами: теми інтимної близькості трактуються поза контекстом сім'ї, шлюбу, виховується негативне ставлення до материнства, батьківства (згадка вагітності вживається тільки в поєднанні зі словом «небажана», як однієї з найбільших небезпек і загроз для людини). У програмі ігноруються традиційні поняття на яких базується наша культура - норми існування сім'ї, поняття любові і моральних цінностей. Багатогранність людських відносин, любові зводиться до однієї площини - «заняття сексом» ( «Коли я займуся сексом у мене буде тільки один партнер», «Коли я вирішу зайнятися сексом я буду користуватися презервативом», «я не буду мати сексуальних контактів на цьому етапі свого життя »(2) стор 16 8-9 клас).

Застосована в тренінгах термінологія (ЖСБ - жінки секс бізнесу, ЧСЧ - чоловіки що мають секс з чоловіками), яка затверджує постулати (якщо ваші друзі вживають наркотики важко залишатися осторонь), що вживають словообороти ( «Ти тупий прилипала»), зображення роздягнених дівчаток в ліжку, п'яних дітей - все це штучно знижують моральний рівень учнів.

Автори заохочують низинні інтереси підлітків, вводячи такі етичні «норми» як картинки еротичного змісту у шкільних підручниках, публічно схвалювані наявність декількох статевих «партнерів», маніпулювання з муляжами статевих органів на очах своїх однокласників на тренінгових заняттях, організація диспутів з обговоренням різних термінів: « оральний секс (без попадання сперми в рот), поцілунок (сухий-мокрий), секс з повторним використанням презерватива і т. д. »стор 94 (1) і багато чого іншого, що занурює учнів в атмосферу аморальності, моральної деградації. Наприклад, питання до учнів: «Тобі пропонували вживати наркотики ... батько, мати?» Стор 109 (1). Або зведення в норму понять «анальний», «оральний секс", "мастурбації", які далеко не кожен батько вважав би доречними для своїх дітей.

Відмінною рисою підліткової психології є схильність до експериментування, а також потреба до ідентифікації, тому велика кількість інформації інтимного характеру у пропонованих посібниках, безліч ілюстрацій еротичного змісту безумовно будуть провокувати вплив на підлітка. Методика «Навчися казати« Ні! », занурюючи підлітка в атмосферу неоднозначною обстановки (пропозиція інтимної близькості, наркотиків, сигарет, алкоголю) збудить інтерес підлітка до даної теми і бажання проексперементіровать на заборонену тему.

Постійні диспути на інтимні теми (Уяви ситуацію що ти наважився (лась) зайнятися сексом зі своєю дівчиною (хлопцем)), групові завдання типу інсценування сексуального насильства, сексуального домагання, що провокують картинки здатні будь-яку нормальну дитину зробити сексуально стурбованою особою. Тоді як сексуальна домінанта психіки підлітків є одним з видів патологічної залежності поряд з алкоголізмом і наркоманією.

Тим більше, що існуюче в нашій культурі шанобливе ставлення до навчального посібника зраджує цим темам печатку законності і дозволеного і має виражений сугестивний (вселяючий) характер, що  розтліває як підлітків, що вже мали сексуальний досвід, так і тих, хто зберігає свою невинність . Формуються уявлення про сексуальність, як про щось просте, доступне, нешкідливе для дітей.

Виховані в цих навчальних посібниках якості особистості підлітків також суперечать культурним традиціям нашого народу, вітчизняному менталітету. Наприклад, посилене позбавлення «сором'язливості» дітей і підлітків (див. глави Як боротися з соромливістю). Для успішного здійснення своєї програми автори вимагають від підлітків подолання природного почуття сорому, нерозривно пов'язаного з совістю. Очевидно, що здорова психіка дитини має захисні бар'єри у вигляді природного почуття сором'язливості. Далеко не кожен підліток готовий публічно дискутувати на тему «орального сексу з попаданням сперми в рот», чи розігрувати перед класом сценки домагань однокласників, як замислюють автори даної програми. Для усунення психологічного захисту дітей проти маніпуляції свідомістю розроблено спеціальні «техніки подолання сором'язливості». Таким чином, втративши сором, дитина стає беззахисним перед різними впливами вчителя-тренера, а також перед потоком спокус, який заливає його зі ЗМІ, реклами та ін джерел. Це вкрай згубно позначається як на моральне, так і на психічне здоров'я підлітків.

У підлітковий період поведінка дитини в найчастіше мотивоване не реальним статевим потягом, а його бажанням бути позитивно сприйнятим оточуючими, а також поданням підлітка про те, як слід поводитися. Створюючи на уроках атмосферу «неминучість» ранніх статевих відносин і вкладаючи західні стандарти секс-культури в дітей ця розглянута програма неминуче спровокує передчасну сексуальну активність підлітків.

У сучасних умовах конче потрібна морально-ціннісний підхід у питаннях статевого виховання. У даній навчальній програмі при посиленому поглибленні в теми інтимних взаємин учням не повідомляються традиційні, етичні, релігійні чи моральні цінності українського народу, а дається якась невизначена їх оцінка ( «відповідно до культурними традиціями багатьох країн коітус вважається єдиним способом статевого контакту. Проте як чоловіки , так і жінки часто отримують задоволення, використовуючи альтернативні способи. стор 64 (1)). Навпаки, багато в чому відкидаються норми, прийняті не тільки у вітчизняній, а і в більшості національних культур світу.

Дитині пропонується самому сформувати свої власні цінності (правові уявлення), на основі запропонованої авторами програми інформації (ти повинна сама для себе вирішити) пов'язані з сексуальністю в підлітковому віці. Таким чином відбувається руйнування системи цінностей підлітка, позбавлення його моральних орієнтирів.

Посилено вселяється страх перед хворобами, СНІДом і вагітністю - ці поняття шикуються в один ряд загрозливий (небезпека БППП / СНІДу, вагітності) чинячи психологічний тиск на учнів. Таким чином, підліткам нав'язується снідофобія (психічне захворювання - патологічна боязнь захворіти на СНІД), кількість таких хворих неухильно зростає і в багато разів перевищує число людей, що мають придбаний. Крім цього прищеплюється страх вагітності і негативного ставлення до дітородіння. Ці установки підліток зберігає і надалі. В умовах глибокої демографічної кризи нашої країни така політика шкільної освіти несе загрозу державної безпеки.

Навіть єдиноразове проведення подібних тренінгових занять здатне завдати шкоди психічному і моральному здоров'ю дитини. Сам факт появи цих матеріалів на сторінках підручника, в школі, з рук шановних вчителів означає, що наша школа перестала протистояти обвальної деградації масової культури суспільства. Учитель, як традиційний носій моральної системи цінностей, виступаючи в ролі консультанта з інтимних питань сприяє остаточної втрати моральних орієнтирів учнів.

Наприклад, інформація в посібнику (1), стор.64:

Наведені нижче форми вважаються досить ризикованими:

* Фелляция (губи і мову на пенісі, без попадання сперми в рот);
* Кунілінгус (губи і мову на піхву) або анілінгус (губи і мову на анусі);

Використання таких форм спілкування виразно представляють великий ризик:

* Піхвовий коітус (введення пеніса в піхву) без використання презерватива;
* Орально - генітальний секс, під час якого сперма (або кров) попадає в рот;
* Анальний коїтус (введення пеніса в анус) без використання презерватива;
* Будь-який статевий контакт, що приводить до кровотечі.

З педагогічної точки зору програма, в якій учитель розповідає на уроці подібну інформацію - профанація, з кримінальною це - розбещення малолітніх.

За твердженням авторів, їхня програма заснована на методі «навчання на основі життєвих навичок», ймовірно для навчання нижченаведеними життєвим навичкам підліткам дається наступна інформація стор.65, (1):

Багато повії перейшли від коитуса до практики менш небезпечних форм сексуального спілкування, що ще більше знижує ризик інфікування. На жаль, клієнти часто відмовляються користуватися презервативами, а жінки не в змозі наполягати на їх використанні.

Дана програма (і подібні їй) абсолютно не відповідає традиціям національної педагогіки і вітчизняному менталітету і категорично не може бути рекомендована для застосування в середніх навчальних закладах, тому що вона:

* Позбавляє дитину можливості сформуватися цільної моральною особистістю, зі справжніми життєвими цінностями, спотворює дитячу психіку, штучно растормажівая сферу потягів;
* Перешкоджає формуванню сімейних цінностей у дитини, роблячи з нього споживача сексуальних послуг «сексуального партнера», що робить неможливим надалі створити здорову сім'ю і виховати дітей;
* Навмисно руйнує почуття сорому - охоронну функцію людської психіки, безпосередньо пов'язану з совістю;
* Принижує людську гідність дитини чи підлітка, якого змушують публічно, у колі своїх товаришів, обговорювати інтимні теми, з дитинства закладаючи в неї низький рівень самосвідомості та самоповаги;
* Пробуджуючи почуття і інстинкти, які ще спокійно повинні були в дитині спати, сповільнюють його розумовий розвиток;
* Грубим чином спотворює і саме поняття «статеве виховання», спекулюючи на тему «профілактики СНІДу», впроваджуючи у психіку дитини чужі нашому менталітету цінності, і формуючи у дітей «контрацептивний світогляд» - тобто психологію відмови від народження дітей.

Навчальні посібники, що розглядаються в даній рецензії:

1. Профілактика ВІЛ-інфекції в системі шкільної освіти. Керівництво для вчителя. - К.: «Алатон», В. З Пономаренко, Т. В. Воронцова
2. Школа проти СНІДу. Профілактика ризикованої поведінки. Завдання для учнів 8-9 класів. - К.: «Алатон», Т. В. Воронцова, В. З Пономаренко
Джерело: http://www.via-midgard.info/
Категорія: Важливо
Додав: PravdaUA
Переглядів: 2510
Рейтинг: 5.0/1 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук

Календар
«  Січень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Друзі

Міні-чат
500

Copyright MyCorp © 2024