PravdaUA


П`ятниця, 26 Кві 2024, 01.31.15
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід


Меню сайту

Категорії розділу
Обережно християнство [51]
Богознавство [41]
Минувщина [17]
Різне [30]
Політика [17]
Відео [2450]
Глобалізація, сіонізм та жидівство [13]
Важливо [92]
Патріотизм [56]

Наше опитування
Оцените мой сайт
Всего ответов: 283

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2011 » Січень » 18 » Академік Ф. Г. Углов: Право на материнство
Академік Ф. Г. Углов: Право на материнство
12.42.31
Академик Ф.Г.Углов: Право на материнство

  За останні десятиліття споживання спиртних виробів прийняло такі розміри, які загрожують не тільки справжньому, але і майбутньому людства. Наша країна в цьому плані, на жаль, не є винятком.

  Рівень споживання алкоголю збільшується з року в рік. За даними ЦСУ темпи зростання споживання спиртного за останні 15 років в три рази вище, ніж за попередні чверть століття.

  До 1983 року рівень алкоголізації населення підвищувався в тому ж темпі. У 1985 - 1987 рр.. у зв'язку з рішенням Уряду про боротьбу з пияцтвом та алкоголізмом споживання алкоголю знизилося в 2-3, а в деяких регіонах - у 5 разів.

  Однак вже з 1988 року темпи зростання алкоголізації знову збільшилися і в дев'яностих роках взяли загрозливі розміри. Паралельно зі зростанням споживання алкоголю знижувалася народжуваність і збільшувалася смертність. C 1991 року почався алкогольний геноцид, в країні людей вмирало більше, ніж народжувалося. Статистичні звіти в дев'яностих роках перестали давати відомості про рівень споживання алкоголю, і ми можемо судити про нього тільки за непрямими даними. Споживання алкоголю стало практично безконтрольним, тому що була скасована монополія держави, і в нашу країну хлинуло море імпортного спирту.

  Академік Ф. Г. Углов: Право на матерінствоАлкоголь різко змінює психіку і характер людини, часто штовхаючи його на недозволені вчинки. При споживанні алкоголю в будь-якому вигляді і в будь-яких дозах відбувається неминучий і невідворотний процес руйнування особистості, практично не контрольований і не піддається впливу, а ступінь цього руйнування наростає в геометричній прогресії до кількості і частоті споживання алкоголю. Людина, навіть культурний і освічений, не помічає, як він стає іншим: грубіше, дурніші, позбавляється ініціативи.

  Протягом тривалого часу споживання спиртних виробів було сумної привілеєм чоловіків. Питущих  жінок було в 10 - 20 разів менше. Особливим цнотливістю в цьому питанні завжди відрізнялася російська жінка, для якої випити ковток вина - було «сором і гріх».

  В останні десятиліття жінка все активніше втягується у пияцтво, а в деяких країнах кількість пияків серед прекрасної статі наближається до числа п'яниць-чоловіків.

  У нашій країні жінка трималася довше, ніж на Заході, але останнім часом під впливом розгнузданої пропаганди пияцтва (як замаскованої, так і відкритої), яка ведеться за допомогою кіно, телебачення та літератури, російська жінка стрімко покотилася в п'яне болото, створюючи реальну загрозу майбутньому нашого народу.

  Якщо споживання алкоголю чоловіками несе за собою численні лиха родині, суспільству і державі, то споживання вина жінками посилює всі важкі наслідки - особливо своїм впливом на потомство. Нашому народу загрожує велика небезпека, яка проникла в найдорожче, в найсвятіше - надра матері! Небезпека ця перевершує ту, яка пов'язана зі споживанням алкоголю чоловіками, так як спадковість з боку матері передається частіше, причому по жіночій лінії. У споживанні алкоголю російською жінкою патологічна спадковість знайде невідворотний шлях як до фізичної так і до морального виродження російського народу.

  Відомо, що характер народу дуже стійкий. Він залишається незмінним протягом століть. Ніякі негаразди і позбавлення, в тому числі і татарське ярмо, що продовжувалося 250 років, не змінили характер російської людини. Високі моральні якості передавалися, що називається, з молоком матері, і благородство російської людини виховувалося насамперед матір'ю, тобто російською жінкою.

  Підступність алкогольних виробів і їх особлива небезпека полягають в тому, що, надаючи руйнівний вплив на розум і моральність, вони швидко змінюють характер людини. При масовому споживанні алкоголю виникає реальна загроза глибоких змін народу в гіршу сторону.

  Російська жінка виявила нестійкість до підступів наших ворогів, піддавшись на замасковану пропаганду пияцтва, яку підносили з псевдонаукових позицій. «Сухі вина корисні», «помірні дози нешкідливі», «культурне винопиття - ключ до розв'язання проблеми алкоголізму» і т.п. Ці та їм подібні судження з наукової точки зору є дурістю, а з соціальних позицій - ворожої акцією проти народу. У Франції та Італії п'ють «хороші» натуральні сухі вина. Однак пияцтво та алкоголізм, відсоток хворих на цироз печінки і дефективних дітей там вище, ніж в інших країнах, так як душове споживання алкоголю в цих країнах - на одному з перших місць у світі.

  «Помірних доз» алкоголю, як і наркотиків, не існує. Це доведено вже майже сто років тому. Що стосується «культурного пиття вина» - то воно вигадано спеціально, як пастка для простаків. Ще 80 років тому перший нарком охорони здоров'я Семашко сказав, що «культурне пияцтво - це така ж дурість, як« гарячий лід », тому що вино і культура не сумісні ні в яких дозах. Пізніше школою академіка І. П. Павлова доведено, що після прийому навіть малих доз алкоголю в мозку зникає все те, що дано людині вихованням, тобто культура.

Академик Ф.Г.Углов: Право на материнство   Весь жах становища полягає в тому, що споживання алкоголю позначається на потомстві і призводить до деградації нації, до деградації людської раси. Новітні дослідження показали, що шкідливі наслідки споживання алкоголю батьками набагато більше проявляються на доньками, ніж на синах. Жінки більш важко переносять алкогольні отруєння, і наслідки цих отруєнь у жінок найчастіше бувають трагічними. У зв'язку зі зростаючою небезпекою для людства у зв'язку зі зростаючим пияцтвом жінок І. А. Сікорський ще в 1899 році звернувся до жінок з наступним закликом: «До уваги російських жінок! Жінці належить висока роль, на яку вказував Кант: бути знаряддям морального розвитку та удосконалення людських суспільств. Ця роль не може бути виконана представником іншої статі в такій мірі, як жінкою. Будучи більш тонкій, більш моральної, менш схильною до злочинів, жінка є природним носієм моральних ідеалів. У цьому відношенні її культурне значення визнано всіма. Завдяки своїм високим душевним якостям, жінка завжди була ревним поборником тверезості у всіх країнах і у всі часи. Ця заслуга її досить засвідчена історією і літературою. І такою собі великої моральної силі в даний час загрожує дуже серйозна небезпека! »

   Побоювання російського вченого виявилися не марними. В даний час жінка виявилася більш схильна цьому злу, ніж чоловік. Якщо сорок років тому жіночий алкоголізм по відношенню до чоловічого становив частки відсотка, то тепер у деяких країнах він досягає чоловічого, тобто зріс відносно в тисячу разів. А це означає, що в тисячу разів зросла небезпека подальшої деградації нашого народу.

   Мені хочеться звернутися до російським жінкам, до їхнього розуму, серця, здатному на велику любов: від вас більше, ніж від чоловіків, залежить майбутнє російського народу! Якщо ви самі перестанете вживати алкогольні вироби та направите всю свою волю, розум, енергію на те, щоб відучити чоловіків від цієї згубної звички, ви зробите, бути може, більше, ніж матері і прадіди на Куликовому полі! Настільки велика загроза нависла над російським народом у зв'язку із зростанням пияцтва чоловіків і, особливо, жінок.

   Жінка, будучи великою моральною силою, може і повинна не тільки сама залишитися в моральному відношенні на п'єдесталі, але також, використовуючи розум, наполегливість, любов, вплинути на чоловіка. Можу сміливо стверджувати, що якби наші дівчата і жінки виявили більше зрілого мислення, розуміння і турботи про майбутнє нашого народу і про майбутнє своєї власної сім'ї, вони б у величезній більшості випадків не допустили споживання алкоголю чоловіками, а тих, хто вже пив, повернули б до життя. Ми маємо чимало прикладів впливу жінки як на розвиток пияцтва в сім'ї, так і на повне протверезіння питущого чоловіка.

   Жінці, якщо вона хоче зберегти своє щастя, захистити сім'ю і дітей, необхідно самим рішучим чином стати на тверезий шлях життя, не дозволяючи ніяких вільностей, і почати боротьбу за протверезіння чоловіків, за захист дітей від вина, від отруйного продукту.

Від споживання алкоголю чоловіком, чоловіком страждає в першу чергу жінка, дружина, втрачаючи тієї любові, ніжності, що у нормальних умовах зігріває душу, прикрашає життя, робить її щасливою, допомагає долати всі труднощі, легше переносити життєві негаразди. Як тільки в життя людини включається вино (у будь-яких дозах!), Так все життя отруюється цією отрутою, і про любов і щастя годі й думати!

   Алкоголь не тільки забирає розум, притупляє моральність, знищує сором і правдивість - він знижує і навіть повністю позбавляє чоловіків, нерідко в самому квітучому віці - їх потенційних можливостей, що викликає у жінок цілий ряд серйозних захворювань. Як часто жінки, хворі з-за такого невдалого шлюбу, з гіркотою говорять: «про яку любов або хоча б повазі до чоловіка можна говорити, якщо щотижня, а то й щодня, бачиш цю безглузду фізіономію, чуєш всяку нісенітницю, яку він несе з розумним виглядом заплітається мовою ».

   Боротьбу за тверезу, щасливе життя жінка повинна почати з себе. Відновити славну традицію російської жінки: ні за яких обставин не брати ні ковтка вина! Тоді вона має моральне право боротися за тверезість у родині, тоді вона є прикладом для чоловіка і дітей. Будь-які відхилення від цього правила - вживати «мало», «помірно» - все одно пияцтво, і хорошим прикладом така жінка служити не може.

   Для боротьби за тверезість треба знати правду про алкоголь, бо поширення його насадження  пияцтва в народі завжди грунтувалося на брехні яку поширювали ті, хто наживався на продажу алкогольних виробів, хотів споїти наш народ.

   Перша правда: алкоголь у всіх його видах (горілка, коньяк, вино, пиво і т.д.) - це наркотик, а за дією - протоплазматична отрута, що руйнує всі органи і тканини людини. Не вірте тим, хто говорить, що алкоголь - це харчовий продукт. Всесвітня організація охорони здоров'я, в яку ми входимо, на Всесвітній асамблеї в 1975 р. винесла спеціальне рішення, щоб ні в кого не було ніяких сумнівів: «Вважати алкоголь наркотиком, таким, що підриває здоров'я». Тому ми маємо право просити Уряд нашої країни поширити на алкоголь закон, що захищає нас від наркотиків. Наркотичні властивості алкоголю полягають в тому, що після кількох прийомів виникає потреба в ньому, повторне бажання випити. Це так звана алкогольна залежність. Вона позначається в тому, що людина без вина не мислить ні свята, ні веселощів, а в подальшому при збільшенні цієї залежності, він не мислить без вина і саме життя.

   У міру звикання до вина людині стає недостатньо колишніх доз, йому потрібно все більше і більше. Це друга особливість алкоголю як наркотику.

   Друга брехня, яка підтримує пияцтво - це запевнення, що без алкоголю немає веселощів, немає розслаблення, немає відпочинку. Насправді при прийомі алкоголю немає і не може бути жодної втіхи, бо це є так зване «веселість під наркозом», яке нічого спільного не має з істинним веселощами і не приносить людині ні спочинку, ні щастя - а тільки головний біль і небажання трудитися .

   Основна ж правда полягає в тому, що алкоголь як наркотик шкідливий у всіх видах і в будь-якій дозі, бо він діє як морфій або марихуана, тобто створює ілюзію добра і щастя, приносячи при цьому непоправну шкоду, як і будь-який інший отрута.

   Велику помилку часто здійснюють і жінки. Треба знати, що чоловік - будь то наречений, чоловік або друг - не дозволить собі випити ні краплі, якщо він знає, що його зустріне жінка, яку він любить і поважає. І якщо він напився - значить, або у нього немає любові і поваги, або це безвольний людина, ганчірка, від якого треба втікати якнайдалі, поки не пізно.

   Якщо мужик дозволить собі випити, дружина зобов'язана його суворо попередити, що при повторенні подібного вона піде - і це не повинно бути порожнім загрозою. Якщо він нап'ється ще раз - їй дійсно варто відразу ж піти від такого чоловіка. Все одно життя у них не буде, скільки б він її не запевняв і як би вона себе ні тішила надією, що він виправиться. З кожним місяцем, з кожним роком становище такої дружини буде все гірше. Попереду не тільки нещасна життя і розвал сім'ї, а й хвороби, нещасні випадки і злочини.

   Після першого випадку п'янки чоловіка дружина повинна серйозно попередити його про те, що вона не стане жити з п'яницею, і протягом тривалого часу показувати, що вона всерйоз вважає, що їй не можна жити з таким чоловіком. Далеко не кожен чоловік в подібній ситуації повторить свій вчинок, особливо якщо він дійсно любить свою дружину. А потурання тільки підливає масла у вогонь.

   Чоловіки стають п'яницями тому, що дружини дають їм поблажку, а боротьбу з пияцтвом почати не після першої чарки, а тоді, коли чоловіка треба везти в міліцію або здавати психіатричну лікарню. А в цей час боротися з пияцтвом вже занадто пізно!
Жінка повинна почати боротьбу за тверезість ще до весілля.

   Якщо юнак дозволяє собі випити в присутності коханої дівчини, нареченої, то тут загроза пияцтва дуже велика. І якщо дівчина хоче мати здорову, тверезу, щасливу сім'ю, то вона повинна бути безкомпромісною. Виходити заміж за питущого юнака - це значить, забезпечити собі та своїм майбутнім дітям нещасну, п'яну життя.

   Улюблена жінка може зробити дуже багато чого - але, по-перше, поки вона ще улюблена, а по-друге, поки не почав діяти наркотик. Коли людина перебуває в повній алкогольної залежності, будь-яка боротьба надзвичайно важка і вимагає дуже багато сил, наполегливості і ризику. Але навіть і в тих випадках, коли чоловік опустився до межі, улюблена жінка може повернути його до життя, проявивши наполегливість і непохитну волю.

   Вживання алкоголю загрожує не тільки живуть, воно загрожує потомству, майбутнім дітям ще до їх народження, руйнуючи сім'ю і приносячи незліченні лиха суспільству. За багаточисельними даними, від 60 до 80% розлучень відбувається через пияцтво одного або обох подружжя. А це означає, що мільйони дітей стають напівсиротами, а то й круглими сиротами, незважаючи на те, що обоє батьків залишаються самотніми і бездітними, що саме по собі завдає величезної шкоди суспільству. Діти, які залишилися без батьків, легко стають на шлях порушення закону, рано починають пити і нерідко поповнюють армію злочинців і алкоголіків.

   Для будь-якої матері немає більшого щастя, ніж бачити свого сина чи дочку непьющими. Але про це треба починати дбати ще до народження дитини. Батьки повинні зробити все, щоб їхні діти ніколи не долучалися до спиртного. Треба рішуче зживати нав'язані нам в останні десятиліття традиції зустрічати гостей обов'язково випивкою. Краще відновити старовинний російський звичай хлібом-сіллю та чашкою чаю зустрічати дорогих гостей. Щоб уберегти дітей від вживання алкоголю, батьки, в першу чергу, матері самі повинні повністю відмовитися від спиртного. Дуже важливо, щоб діти не бачили, як випивають дорослі. Застілля з красивими промовами і вином сильно діють на дитячу уяву. Бачачи, що батьки п'ють вино, діти при першій же можливості постараються послідувати їх прикладу.

   Люди, як здається, добровільно створюють і вживають отруйні речовини, які скорочують їхнє життя, забирають здоров'я, позбавляють розуму, загрожують самому існуванню майбутніх поколінь. Хіба це не абсурд? Чи не час нам негайно припинити цю дикість - виробництво і споживання «продукту», який тільки в останні роки забрав більше людських життів, ніж вся Велика Вітчизняна війна?


Академик Ф.Г.Углов: Право на материнство

   Згідно з даними ВООЗ, кожен третій на землі гине від причин, пов'язаних зі споживанням алкоголю, кожен п'ятий - від причин, пов'язаних з курінням. Значить, від цих причин в нашій країні ми втрачаємо майже півтора мільйона людей на рік, що в 20 разів перевищує кількість жертв атомного вибуху в Хіросімі.

   За останні 30 років ми втратили таким чином близько 40 мільйонів чоловік. Якщо ще взяти до уваги 20 мільйонів алкоголіків, які справедливо вважаються живими трупами, та як мінімум стільки ж п'яниць, що лягають тягарем на плечі держави та сім'ї, то ми побачимо, що наші втрати від горілки і тютюну куди більше всіх військових втрат.

   Питання «пити чи не пити» має вирішуватися однозначно - Не пити! Треба припинити божевілля сучасної людини, який, отруюючи свій мозок алкоголем, шаленим темпом мчить до могили, захоплюючи за собою і здорову частину суспільства.

   Абсолютна тверезість - єдино можливе і необхідне рішення, гідне нашої епохи. Особливо це стосується дівчат і жінок.

   Кожна жінка має право стати матір'ю дитини - і не одного. Це її святий обов'язок перед природою і Батьківщиною. Але це право має належати тільки абсолютно тверезої жінці, оскільки давно вже доведено, що навіть разовий прийом алкоголю може призвести до народження неповноцінної дитини. Щоб не допустити такої трагедії, чоловік і, особливо, жінка повинні дотримувати абсолютну тверезість на весь чадородний період свого життя, як це було затверджено законом у Стародавній Греції. Вже в той час люди розуміли те, чого не усвідомлюють багато наших сучасників.

   Святе право жінки на материнство повинно бути забезпечено всіма законами держави в строгій відповідності з її зобов'язанням на тверезість.

Ф. Г. Углов
Стаття написана на початку 90-х років.
Джерело: http://perunica.ru/zdoroviezh/3607-akademik-fguglov-pravo-na-materinstvo.html
Категорія: Різне
Додав: PravdaUA
Переглядів: 1436
Рейтинг: 0.0/0 |

Теги: Алкоголізм, материнство, алкоголь
Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук

Календар
«  Січень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Друзі

Міні-чат
500

Copyright MyCorp © 2024