PravdaUA


П`ятниця, 26 Кві 2024, 04.55.49
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід


Меню сайту

Категорії розділу
Різне [26]
Здоров`я [9]
Богознавство [74]
Минувщина [21]
Батьківщина [14]
Творчість [10]
Виживання [1]
Материнство [1]
Характерники [2]

Наше опитування
Оцените мой сайт
Всего ответов: 283

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » Статті » Характерники

Козаче замовляння


Замовляння богу Роду


Батька Рід, Рід Небесний, ти Бог Богів, візьми мене під свою опіку, нехай ніхто не відлучає мене від життя в ім'я твоє. Твоя турбота та моя велика любов до тебе є наймогутніша захист від усякого зла. Дякую тобі батька Рід, за ту турботу про мене та рід мій. І нині, і повсякчас, і від кола до кола тако Бисть, тако Еси, тако Буди. З Слава світлим богам і многомудрие предкам нашим.


Слава Перуну.

(Славлення-оберіг дл
я захисту душі)

Стану перед дубом і Перуна покличу: Прийди, прийди Перуне, прийди, прийди грізний. З силами своїми - Бліскавіцамі (блискавками) ясними. Землю освяти громами Рясне. З Алатир каменю вогонь воскреси. Вогонь воскреси, світло запали. І йду я Перуновим Світлом захищений, а в душі моїй горить Вед (знань) вогонь. І сили вражі мене омінают, Дажьдьбогова онука не зачіпають. Бо сила зі мною божеська - перунові витязі гримлять могуче і ворогів розганяють, бліскавіцамі спопеляють. Слава рідним Богам і предкам світлим нашим!
Змови козаків-характерників на силу.
Ярило з силою огняним, Ярило з силою земною, в мій будинок йди і Силу мені принеси, Хай мої руки стануть швидкі як гаки, Хай мої ноги стануть міцні як остроги. Зброю козацьке моє освяти, і військовий дух за собою поведи. Я славлю тебе наш Ярила і в бій, я сміливо йду на ворогів за тобою.

Я завжди готовий до бою, знаючи що це таке, б'ю, хапаю і кидаю, ворогів перемогался. Сила в правді, правда божа - ворогів знищу я.

Перуна я прославляю, силу Ярі закликали, рука блискавка палить, нога об шоломи гримить. Ворогам смертю загрожує.


Даною (богиня річок, вод) стеляться, Стрибогом кручу, Велесом ламаю, Ярилом обпалював, Триглавом накрию, рудою (кров) вражою землю омию!

Можемо! Всіх поб'ємо-переможе! Хто це рече? Триглав кличі!

Вітер-брате, Земля-мати, Сонце-сила, Вода - мила, Небо-мудрість. Я в усьому. Я і небо, і земля, Я і сонце, і вода, Я людина, і тварина, Я і камінь, і рослина (рослина). Я все бачу, я все знаю, Я все можу, Я все маю. Я і житель я і нежить, Я і будя я і небить. Я безсмертний я Триглав, Характерник Православ.



Заповіді Пращурів Воїнам Козакам.

Прославлення Воїнам.

    Прославляти маемо Воїнів своїх, бо вони прояви Перуна, Бога-батька нашого.
    Військова слава, Це Честь Роду Українців-Русичів.
    Рід, Що піклується про воїнів своїх, не переведеться і славним буде. Та шкір будемо все воїнами-козаками як потреба стане.
    Козака-воїна всякий люд славити повинен, бо він захисник їх, і за них життя свою покласти може.
    Яко Волхви відають Закони Прави, так Воїни здобував, щоб люди виконували їх. І про те пам'ятати треба, Що вони не суд лагодити мають, а виконують волю богів.
    Воїна козака по справедливості розсудити може козачий коло, або волхви Велемудр. Бо не все зле зі злом, і не все добре з добром.

... ... ... ..

Духовні настанови Воїну-козака.

    Честь воїна свята, бо там де вмирає честь, вмирає і воїн.
    Будь чесним. Чесність творить славу Роду воїна.
    Нехай життя воїнів палає як іскри. Такі воїни покликані до жертовного служіння Богам.
    Будь ввічливим, стримуй свою гарячковість. Пам'ятай, Орел може спуститися до мишей, але миша ніколи не підніметься до висоти польоту Орла у височині.
    Відвага, героїзм, жертовність, чесність це священні якості Воїна.
    Пам'ятай життя людей досягає праведності при єднанні з Родом.
    Виховуй в собі честь воїна, твори своє цілісне нетлінне «Я», що не раз переживе тимчасове тіло.
    Воїн пам'ятай! Ти покликав богами в світ Яви захищати Рід земний. Так нехай твої справи будуть славою покриті.
    Воїни-козаки йдуть з цього світу в небесні Полиці перунові, і то треба пам'ятати, що відповідь тримати вони будуть перед Батькой за вчинки свої.

10. Воїн, який приходить на землю і в якого батька його Перун, повинен твердо стояти на сторожі Прави, богами покладеної.

11. За честь держави і роду свого воїн-козак повинен бути готовий покласти своє життя.

12. Воїн стоїть на сторожі Рідної Православної (не християнської, котра вкрала нашу назву, а від «Прав славити» світ наших богів) Віри і вогнищ Родових, а також на захист землі священної, яка предками булу передана і заповідана нащадкам.

13. Воїн зобов'язаний передати нащадкам Священну землю такою, яку її взяли предки від Богів рідних наших.

14. Для козака-воїна Батько-Перун, а Мати-Слава, далі йдуть рідні земні мати і тато, а потім вчителі: могутні Отамани і Волхви які будуть для воїна також батьками земними.

15. Коли матір Слава покличе до бою встати, і коли час настане до Перунового полку Небесного йти, велику славу заповідати нащадкам своїм.

16. Кожен козак воїн повинен виростити синів і дочок, і добре навчити їх військовому мистецтву, щоб могли вони оборонити себе, народ, і землю нашу.

З «Кодексу честі козака-характерника».

    Будь чесним наодинці з собою.
    Слава цокає від того хто її домагається, і сама стелиться в ноги тому хто перед нею не Блазнюе
    Козаче! Боротьба Це твоє покликання, твій обов'язок, твоя пісня, і твоя втіха. Слава богам нашим!

Триглав - три рівних сили.


У бійцівському козачому майстерності «Триглаві», ще з давніх арійських часів збереглося вчення про триєдність Всесвета (космосу). Це учення про три розділи, три місця в тілі, де душа людини найбільш повно сполучена з тілом. Направивши на них свідомість (Сокола) людина, що займається «Триглавом», входить в змінений стан свідомості і досягає тонкоматеріальне основи сущого і розвиває у себе надприродні сили. Оволодіють цими головами, воїни-жерці Світовиту, а на нашу козаки характерники, налаштовували ритми свого тіла на хвилі Всесвета (космосу). Це давало їм можливість купувати для бійцівських поєдинків різного роду Сили-енергії землі, неба, вогню, води ... кожна стихія персоніфікувалася через архетип богів. Вітер - через Стрибога, вогонь через Купалу (Семаргла), вода через богиню Дану, .... Але для випадкових людей не мають початкової підготовки і не пройшли посвячення ця практика не можлива. Тому сьогодні мало хто володіє силою в повному обсязі. Для того щоб навчиться володіти стихіями потребно сповідувати досконально ведичний светогляд - Рідну Православну Віру (не іудо-християнську), знати місце, час, змови-звернення (звуко-резонансну формулу) які дозволяють за допомогою глав кличе і матеріалізувати різні явища. Щоб навчитися сему бійцівського майстерності потрібно було присвятити йому все життя бо воно саме по собі пряма дорога на розвиток духовності людини і шлях до єднання з Всевишнім богом Родом. Треба знати що світло триєдиний, триєдиний він і в людини. Хребет людини можна порівняти зі Святим деревом Роду, також наше тіло має ще ряд енергетичних центрів-джерел (чакр), які стікаючісь об'єднуються в три розділи або три світла: Прав, Яв, Нав. Кожна глава це своєрідний енергетичний колодязь, криниця. Треба знати, що всі голови об'єднані з Алатирем (Оком Роду). Коріння дерева Роду це глава нижня, основа Наві - не проявлений хаотичний світ фізичної сили і сексуальної енергії знаходиться нижче пупа. (Сили: інстинкту, самозахисту, розмноження, спонтанної реакції ...) Перша глава має найбільшу кількість зв'язків з Каменем Алатирем Всевишнього Рода. Далі йде Стовбур дерева це середня глава, серединний світ, розвиваючи її козак може навчитися бачіть у всьому Лики Рода, він одержує через Віру і Веду (Знання) величезні сили. Не багато людей досягають цього рівня. Потім розташована Крона священного дерева Роду, верхня голова, - це світло Прави, світло духовного житія богів. У людському тілі вона розміщена в голові. Коли козак у священній тиші проникає Соколом (розумом) у цю главу, він з'єднується з Всевишнім богом Родом. Так овладеваючі главами козак-характерник починає жити за канонами світу Прави.

Козачі звичаї, обряди.

Наша земля Свята, і сама по собі не несе негативу. Козаки-характерники брали рідну землю з собою в похід, щоб помираючи Затула (запечатати) смертельну рану і потрапити після смерті на луки Сварожі або в небесне Перунове військо. Тіло при цьому ставало цільним, (земля відігравала роль мертвої води) і душа виходила в Сваргу Пречисту (світи наших предків і богів) вже не через рану, а через оселедець на голові (жмут волосся), так як згідно древній вірі чим вище точка на тілі через яку йде душа, тим більше вищих світів досягає вмираючий.

Природне очищення козаки проходили Омиваючись у воді, торкаючись босими ногами землі і сігая (проходячи) через вогонь. Існувала віра, що якщо на свято бога Купали молодим козакам стібануть через багаття взявшись за руки зі своєю нареченою і якщо руки в момент стрибка не розійдуться то боги на небесах з'єднають їх союз навічно. (Якщо не провести обряд роз'єднання стихій).

Для прийняття правильних рішень, а потім і отримання допомоги у виконанні своїх задумів козаки проводили обряд Сварожого кола (кола). Програма яка приймалася на козацькому колі жила вже самостійно до повного її втілення, підживлюючись думками та емоціями людей і богів присутніх на цьому колі. Чим більше було присутнє козаків і до чим більшій кількості богів зверталися тим краще здійснювалося задумане.

Козаки також за допомогою обрядів і ритуалів зверталися за допомогою до своїх предків свого роду, і вони допомагали своїм нащадкам, тому у козаків було важливо знати своїх родичів до дев'ятого коліна.

Козаки ніколи не молилися жучім богам, і тому не віддавали свою енергію як зараз богу ізраїльтян посилюючи його і так непомірні амбіції. Тому їх у свій час і христ перетворивши на «дійних корів» для тієї нації.


Категорія: Характерники | Додав: PravdaUA (21 Лют 2011) | Автор: PravdaUA
Переглядів: 6476 | Коментарі: 3 | Теги: Характерник, звичаї, Заповіді, Обряд, замовляння | Рейтинг: 4.7/3 |
Всього коментарів: 3
1 vovkulaka  
0
Дуже гарна, і необхідна стаття!

2 Гість  
0
Про що мовчить Пересопниця? Хто такі дати-характерники?
Таємниці Пересопниці -
http://rivne-surenzh.com.ua/ua/research/historical
Стаття під назвою "Пересопниця: духовно-просвітницький центр Дулібії Рось" на -
http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/119
Фото Пересопниці -
http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/photo
Карти Пересопниці -
http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/maps

3 віктор  
0
інформація цікава, тільки ця гоблинска язіка... як так можна писати? мова азарова і годі.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук

Друзі

Міні-чат
500

Copyright MyCorp © 2024